اخبار

رمینگتون هم اکنون در موبایل شما    (۱۶ فروردین ۱۳۹۴)

 

رمینگتون هم اکنون در موبایل شما

  

اپلیکیشن محصولات رمینگتون

چگونگی ارتباط بهینه با مصرف کنندگان عزیزمان همیشه از دغدغه های اصلی رمینگتون بوده است. در همین راستا همیشه تلاش کرده ایم تا به بهترین نحو ممکن بتوانیم پاسخگوی نیازهای مشتریان خوبمان باشیم. فکر ایجاد راه ارتباطی آسانتر ما را به سمت طراحی یک اپلیکیشن با ویژگی های خاص و در عین حال پرکاربرد، سوق داد. به صورتی که شما عزیزان به راحتی بتوانید کلیه مطالب موجود در وب سایت را به راحتی در تلفن همراه و یا تبلت خود در اختیار داشته  و هر زمان که بخواهید از مطالب استفاده نمائید.

 

در اینجا قصد داریم اپلیکیشن محصولات رمینگتون را برایتان معرفی کنیم که شما همراهان همیشگی می توانید مستقیما آنرا از طریق لینک http://cafebazaar.ir/app/com.zafre.remington/?l=faو یا از کافه بازار به صورت کاملا رایگان  دانلود نمائید. این اپلیکیشن به عنوان یک ابزار کمکی رایگان برای استفاده از تمامی امکانات وب سایت می باشد که در آن به بخش های محصولات ،نکات آرایشی و بهداشتی و اخبار .... دسترسی خواهید داشت. مطالب به صورت مداوم و در فواصل زمانی کوتاه مدت به روز می شوند و شما قادر خواهید بود مطالب جذابی در مورد محصولات رمینگتون و همچنین نکات آرایشی و بهداشتی مشاهده نمایید.

 

کمی راهنمایی:

هنگام دانلود و نصب اپلیکیشن برای اولین بار می بایست از ارتباط خود با اینترنت اطمینان حاصل نمائید. نصب اولیه و تنظیمات آن برای بار اول ممکن است دقایقی به طول انجامد. پس از نصب، کلیه مطالب و اطلاعات را می توانید به صورت آفلاین نیز مشاهده کنید و در واقع دیگر نیازی به اینترنت نخواهید داشت.

توجه:

زمانی که برای اولین بار، این برنامه را اجرا می کنید، برنامه برای دریافت اطلاعات از سرور نیاز به اینترنت خواهید داشت و پس از آن فقط در زمان دریافت اطلاعات جدید و به روز کردن آنها نیاز به اتصال به اینترنت دارید. در سایر مواقع کلیه اطلاعات به صورت آفلاین در دسترس شما خواهد بود.

سایر امکانات:

*      امکان استفاده از اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان

*      قابل استفاده در تمامی گوشی ها و تبلت های هوشمند و مجهز به سیستم عامل اندروید

*      مشاهده انواع نکات جذاب آرایشی و مراقبت از پوست و مو  و ...

*      امکان مشاهده لینک اصلی مطالب در وب سایت

*      امکان جستجو در مطالب دریافت شده اپلیکیشن

*      به روز رسانی هر یک از بخش های اپلیکیشن 

 

اپلیکیشن رمینگتون را چگونه دانلود کنیم؟

 

کافه بازار

 

 

 

لینک مستقیم